יועץ עסקי מומלץ

אז מי אתם יועצים עסקיים מומלצים?

במידה שתחפשו את הביטוי "יועץ עסקי", יתכן שיוצגו בפניכם תוצאות שגם המילה "מומלץ" התגנבה אליהן. האם צירוף המילה המבטיחה מעיד בהכרח על איכויותיו של היועץ? התשובה היא שלא כמובן. אם כך, איך תוכלו אתם, בעלי עסקים המשתוקקים לליווי של יועץ עסקי מומלץ לטובת צמיחה, לדעת כי הוא אכן כזה? לנו ב-ENOVA יש תשובה בשבילכם!

איך תוכלו לזהות בקלות יועצים עסקיים מומלצים?

אולי תופתעו, אך לא תצטרכו יותר משיחת ייעוץ טלפונית או פגישה פרונטלית בכדי להעריך את איכויותיו של היועץ. לפניכם מאפיינים, תכונות ודקויות שתמצאו רק אצל יועץ עסקי מומלץ:

  • הקשבה אקטיבית – אז במה מותנית הצלחתו של ייעוץ עסקי? בראש ובראשונה בתקשורת טובה. ועל מה נשענת תקשורת טובה? הקשבה והבנה. זהו אולי לא הדבר הראשון שהייתם חושבים עליו, אך תחילה אנו ממליצים לכם להעריך את היועץ בהתאם ליכולות ההקשבה והקליטה שלו (קל וחומר שבשיחה/פגישה ראשונה). יועץ עסקי איכותי ידע לשאול אתכם את השאלות הנכונות, לכוון את השיחה כך שהוא יבין את האתגרים והכאבים במהירות, וכך גם להציע פתרונות. אנו דוגלים בהקשבה, שכן באמצעותה ניתן לאבחן חוזקות וחולשות, לסמן יעדים ולגבש אסטרטגיה.
  • שיח ענייני, כן ואמיתי – אז מה אתם מעדיפים: יועץ שיצבע בוורוד תחומים שגוונם אפרפר, או יועץ שישקף בפניכם את האמת כך שניתן יהיה לעשות תהליך צמיחה משמעותי ובעל ערך? יועץ עסקי מומלץ מוכרח (!) לשקף בפניכם את האמת אודות תחומי הפעילות בעסק מנקודת מבטו האובייקטיבית (גם כשהשיקוף הזה קצת פחות נוח – לכם ולו). היועץ העסקי מחויב אליכם – להתקדמותכם ולהצלחתכם, כאשר הדרך אל אלו עוברת במיפוי יסודי ושיתופכם בו. אצלנו ב-ENOVA אתם נכנסים לחלל בטוח ותומך, שבו מותר וצריך להגיד את כל האמת, ללא הסתרות, מבלי לייפות את המציאות וללא הגזמות שאינן מציאותיות. רק ככה נוכל לבסס תהליך משמעותי ואמיתי.
  • צוות יועצים מעורב – יש יועץ עסקי וישנם יועצים עסקיים. הייעוץ והליווי של ENOVA לעסקים ניתן על ידי צוות, כאשר יועצינו מגבים ומשלימים זה את זה. אנו דוגלים במתן שירות איכותי, ישיר, מקצועי וסופר רציני ללקוחותינו. 
  • ניסיונו המקצועי של היועץ – אי אפשר באמת להעמיק בנושא יועצים מומלצים מבלי להזכיר ניסיון וותק בייעוץ מעשי לחברות קטנות וארגונים גדולים. יועץ עסקי מומלץ יהיה בהכרח יועץ שגיבש אסטרטגיות, צלח אתגרים והוביל עסקים לנקודת היעד שהוגדרה על ידם. ככל שהיועץ עוסק בתחום יותר שנים וליווה יותר תהליכים, כך ערכו עולה. אנחנו ב-ENOVA פועלים בתחום כבר שני עשורים בזכות יועצים עסקיים מומלצים, ומציעים סל שירותי ייעוץ נרחב לעסקים במגוון תחומים.

טכנולוגיה מתקדמת, שיטת עבודה ייחודית ומוכחת וצוות מנוסה – אלו הם שהופכים את ENOVA לחברת ייעוץ מומלצת. בשלים לתהליך צמיחה משמעותי שיוביל יועץ עסקי מומלץ? השאירו לנו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם כל הפרטים ליועצים עסקיים מומלצים!

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

לבחור נכון !

חשוב כל כך. והפעם – בעסק.מהם הדברים הכי חשובים אותם אנחנו בוחרים לעסק שלנו,ואיך נחליט מה חשוב ומה לא?  ידוע ומוסכם – ההון האנושי של

חופש עסקי

 "פתחתי את העסק כדי ליהנות ממנו ובפועל אני כל היום מכבה שריפות. תגידו, מה זה 'החופש העסקי' הזה שאתם מדברים עליו?" מכירים…? מזדהים…? אז בואו

הצטרפו למאות לקוחות שבחרו ב- ENOVA
והגדילו את הכנסות העסק שלהם! לפגישת ייעוץ ומיקוד עסקי: