ייעוץ עסקי לשיפור תהליכי עבודה - איך לשפר תהליכי עבודה? | ✔️ ENOVA

ייעוץ עסקי מומלץ – מה הופך אותו לכזה?

כולם מחפשים ייעוץ עסקי מומלץ, אך מה מגדיר אותו ככזה? לנו ב-ENOVA יש תשובה מפורטת עבורכם, באמצעותה תוכלו לעשות את הבחירה המדויקת ביותר בדרך לצמיחתכם העסקית. 

ממליצים רלוונטיים המעידים על ייעוץ איכותי

העובדה כי יועצים מצמידים לשמם את התואר "מומלץ", לא בהכרח הופכת אותם לכאלו. ומה כן? המלצותיהם של לקוחות שהייעוץ הניתן להם חולל פלאים בעסק. לכן, במקביל להתרשמותכם מהפורטפוליו של חברת הייעוץ, קראו והעמיקו בהמלצות שנכתבו עליה. תוך כדי קריאת ההמלצות, תגלו כי שאלות רבות המהדהדות בראשכם, נענות. לדוגמא: סל השירותים שמציעה החברה, האיכויות האנושיות והמקצועיות של היועצים-מלווים, מודל התשלום עבור השירות, אופי ומהות שיטת העבודה וכיוצא בזה. 

ייעוץ עסקי מומלץ יוגדר ככזה רק במידה ש…

ההמלצות מבורכות אך שימו לב: גם כשייעוץ מסוים הומלץ בחום על ידי עסקים אחרים, הוא לא בהכרח יתאים לכם. ואיך תוכלו לקבוע אם הוא מתאים לכם? בהתאם למודל העבודה של החברה וכעת נסביר: ישנן חברות שתחום התמחותן הוא ייעוץ בלבד. כלומר, בעל העסק מקבל כלים שעליו ליישם עצמאית בשטח. אנחנו ב-ENOVA מאמינים בשיטת עבודה אחרת: ייעוץ וליווי השזורים זה בזה. אנחנו מלווים את לקוחותינו במהלך יישום ההמלצות, תוך מעקב אחר הביצועים לטובת הכוונה, דיוק וכן, גם תמיכה רגשית-מנטלית. אז לאיזו גישת עבודה אתם מתחברים? 

תחומי ההתמחות של חברת הייעוץ

המלצות? יש! מודל ייעוץ התואם את הציפיות שלכם? יש! כעת, העמיקו בתחומי ההתמחות של חברת הייעוץ ונסו להבין איך היא יכולה לתרום לכם. ב-ENOVA, אנו מציעים ייעוץ עסקי במגוון רחב של תחומים:

  • כספים
  • שיווק
  • מכירות
  • תפעול
  • מערכות מידע
  • כוח אדם
  • פיתוח עסקי
  • שירות ועוד…

הכימיה האישית וטיב האינטראקציה עם היועצים העסקיים

ייעוץ עסקי מומלץ לא עומד בפני עצמו, אלא מובל על ידי יועץ אנושי. אנו מציינים זאת משום שלצד הניסיון והמקצועיות של היועץ (שללא ספק הכרחיים להצלחת התהליך), גם איכויותיו כאדם ראויות להיכנס לרשימת השיקולים שלכם. העריכו יועצים שעל פניהם מרוח חיוך, שרואים בכם שותפים לדרך ולא לקוחות. כאלו שלא זורקים סיסמאות ופוצחים במניפסטים אלא מקשיבים לכם, ובעיקר אנשים המשתקפים בפניכם כאמינים. תקשורת בינאישית טובה ומידת הנוחות שלכם בסביבת היועצים, הכרחיות להכתרת הייעוץ כמומלץ ונכון לכם.

יציבות וותק לאורך זמן

יועץ עסקי מומלץ צריך להיות בעל ניסיון מוכח בתחום, ובנוסף ליהנות מתמיכתה של חברת ייעוץ יציבה. ENOVA לדוגמא פועלת משנת 2002 ומספקת לקהל לקוחותיה מענה מקיף ויסודי 360. כמו כן, בשונה מיועצים המעניקים את השירות בבית העסק (במקום גדוש גירויים והסחות), אנחנו מספקים את הייעוץ והליווי במשרדים מקצועיים ברמת החייל, ויחד עם זאת נעימים, מזמינים ובאווירה משפחתית.

על פי איזו שיטה צפויים לייעץ לכם ולהוביל אתכם? 

"האם אתם עובדים על פי שיטה מסוימת?" – שאלה זו תחתום את מסע החיפושים שלכם למציאת היועץ והייעוץ המדויקים לכם. ייעוץ עסקי מכל סוג חייב להיות תחום במסגרת ברורה ולהישען על שיטת עבודה מוכחת ויעילה. ב-ENOVA אנו עובדים על פי שיטת ENOVATION שפיתחנו, המבוססת על מספר שלבי עבודה – החל מתכנון יעדים ומטרות, דרך בניית תהליכי עבודה ועד יישום ובקרה.  

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות ייעוץ עסקי מומלץ הניתן על ידי יועצינו ב-ENOVA? השאירו לנו את פרטיכם ונשוב אליכם.

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

ניהול עסקים משפחתיים

ניהול עסקים משפחתיים – מציג אתגר ייחודי. מתי זה מצליח, ומתי זה פחות מתאים? כל התשובות – נמצאות בתמונה כאן. אהבה כבוד הדדי מכנה משותף

שותפים לעסקים

"הקמתי את העסק כדי שאף אחד לא יגיע לי מה לעשות ואיך לעשות"רוב בעלי העסקים מכירים את התחושה הזאת.אתם "בעלי הבית".הקמתם את העסק מכל מיני

לא חייבים לעבוד 300 שעות בחודש

"אם הייתי צריך לדווח שעות על עצמי, כנראה הייתי מדווח 300 שעות בחודש…" מכירים את זה? הרבה בעלי ובעלות עסקים מכירים את המשפט הזה יותר

הצטרפו למאות לקוחות שבחרו ב- ENOVA
והגדילו את הכנסות העסק שלהם! לפגישת ייעוץ ומיקוד עסקי: