מחליטים, מתכננים, מבצעים, משיגים: על ייעוץ פיננסי לעסקים

מחליטים, מתכננים, מבצעים, משיגים: על ייעוץ פיננסי לעסקים

"המספרים הם הצד החלש שלי", "אני מעדיף לא לדעת מה קורה אצלי בחשבון", "מנהלת הכספים שלי מתעסקת בכל הקשור לתזרים", "אני צריך עזרה בתכנון תקציב שנתי!" – במידה שאתם מצליחים לזהות את עצמכם באחד או יותר מהמשפטים האלו, דעו שני דברים: האחד הוא שייעוץ פיננסי עשוי להתאים לכם, והשני הוא שהגעתם למקום הנכון.

שירות ייעוץ פיננסי לעסקים אמור לתת לכם לפני הכל שליטה וודאות באשר למצב הפיננסי של העסק. אנחנו ב-ENOVA מציעים ייעוץ מקצועי ב"גובה העיניים", הנשען על שיטת ENOVATION שפיתחנו.

 

מעורבותכם בתהליך ייעוץ פיננסי לעסקים – הכרחית

כבעלי העסק, אתם הראשונים שצריכים להכיר ולשלוט בהיבטים הפיננסים בו (כן, גם במידה שאתם סומכים בעיניים עצומות על מנהל הכספים בעסק או על רואה החשבון). אנחנו יודעים, התחום הפיננסי מטבעו מאד רגיש, כאשר לא תמיד נוח להעמיק ולנבור בו. באותה הנשימה, עליכם לזכור כי יציבות פיננסית בעסק מעניקה לכם חופש ושפע הזדמנויות, בין היתר עם יכולתכם להשקיע במהלכים שיווקיים, לגייס כוח אדם איכותי, לטפח מקצועית מנהלים וכיוצא בזה. 

 

המודל לפיו אנו עובדים שם אתכם, בעלי העסקים, במרכז. אנו מאמינים במעורבות ובשליטה שלכם בתהליך. מתחילים בדבר הבסיסי ביותר: הגדרת הדברים שבעיקר כואבים לכם ושעליהם תרצו שנעבוד יחד. ומשם אנחנו נמשיך עם בדיקות וניתוח דוחות פיננסיים ביחד נבחן מסקנות ונמליץ על דרכי פעולה והתנהלות.

 

ההבדל שבין ייעוץ פיננסי לליווי פיננסי

מקריאה חטופה, נדמה כי מדובר על שני שירותים זהים המתוארים באופן קצת אחר. האמנם? ישנו הבדל מהותי (!) בין שירות שבבסיסו ייעוץ ובין שירות המעניק ליווי. עדיין לא בטוחים מהו ההבדל? בואו נעשה סדר:

  • ייעוץ פיננסי מתבסס על מתן עצות ודרכי פעולה על מנת להשיג תוצאה רצויה. לדוגמא: נניח שאתם רוצים להתייעל בכל הקשור לתזרים וניהול המזומנים בעסק. היועץ הפיננסי יעבור על דו"חות, יעמיק במספרים שלכם, יפנה אליכם שאלות, יעבד את כל הנתונים ולבסוף ישלח אתכם לדרככם (עם ברכת "בהצלחה" כמובן) עם רשימת מכולת של "עשו אל תעשו".
  • ליווי פיננסי מתבסס גם הוא על ייעוץ, אך לא רק עליו. בעוד היועץ הפיננסי חולק את תובנותיו המקצועיות ושולח אתכם להסתדר בעצמכם, "המלווה" הפיננסי מעורב גם בפן המעשי-יישומי. אנחנו ב-ENOVA מאמינים כי תוצאות מרשימות ומשמעותיות מותנות בפיקוח, בקרה וליווי (!) של כל הפעולות עליהן נמליץ לכם.

בתפישה שלנו גם העסקים הקטנים יכולים להתנהל כמו אלו הגדולים, ולממדים האלו אנו שואפים להוביל אתכם.

שירות ייעוץ פיננסי לעסקים של ENOVA נועד לשפר או לשמר את המצב הפיננסי של העסק, כאשר הידע שנחלוק אתכם מגובה בתוכנית פעולה שתוביל אתכם אל המקום בו תרצו להיות. לפרטים נוספים או תיאום פגישה איתנו, התקשרו כבר עכשיו – 03-977-6040
המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

להיות או לא להיות בעל עסק?

להיות או לא להיות בעל עסק?

לפני שבוע נכנס אלינו בעל עסק עם קונפליקט.  האם להמשיך להיות או לא להיות בעלים של עסק?     כמו בעל העסק הזה, בטח גם

×