ליווי עסקי לעסקים – מתי הוא MUST?

ליווי עסקי לעסקים – מתי הוא MUST?

ביום-יום שלכם אתם בעיקר עסוקים במה שדחוף, בשביעות רצון של הלקוחות, במענה לעובדים. לרוב, מעט זמן מושקע בניהול הפירמה קדימה, לצמיחה. וגם כאשר אתם כן מובילים ומנהלים תהליכים פנים ארגוניים, עובדים ולקוחות – אתם לא תמיד מצליחים להוציא לפועל את הדברים, לתעדף משימות ולדעת ששום דבר לא הולך לאיבוד. בנקודות מסוימות אתם אלו שצריכים ורוצים שיובילו וילוו אותם בתהליך ליווי עסקי לעסקים – מעמיק ומעצים. כפי שאתם בטח מתארים לעצמכם, במקרים מסוימים נכון יהיה לתאר את התהליך כ"רשות", אך במקרים אחרים כ"חובה". 

 

ומתי ליווי עסקי הוא בגדר חובה? בעת שאתם רוצים לשפר את הניהול שלכם, למקסם את פוטנציאל המכירות, לייעל תהליכי עבודה פנים ארגוניים וכשאתם זקוקים לנקודת מבט אובייקטיבית על המתרחש בעסק. אנחנו ב-ENOVA מלווים עסקים ומייעצים בשלל תחומים – משיווק, מכירות וכספים, ועד מערכות מידע ופיתוח עסקי. 

  

התחומים בהם נוכל לקדם אתכם אל עבר צמיחה והצלחה

אז מתי ליווי עסקי לעסקים הוא בגדר חובה? כשלתחושתכם הפוטנציאל של תחום / מחלקה בעסק אינו ממומש במלואו. לפניכם, דוגמאות לתחומים בהם נוכל לסייע במסגרת ליווי עסקי לעסקים:

  • כוח האדם – מיותר לציין כי העובדים שלכם הם המשאב היקר לכם ביותר (גם אם ממש תתאמצו, לא תמצאו משאב שערכו משתווה או מתעלה על זה). עם זאת, מה שלא מיותר לציין הוא שניהול כוח האדם על כל רבדיו, לא תמיד פשוט, אך תמיד הכרחי. במסגרת שירות הליווי והייעוץ שאנחנו ב-ENOVA מעניקים לעסקים, אנו שמים דגש רב על ניהול נכון ויעיל (!) של כוח האדם, הכולל בין היתר התייחסות לחשיבות הגדרות תפקיד. בעסקים בהם הגבולות וההגדרות של כל העובדים אינן מספיק ברורות ולא מוצמדים להם תפקיד, אחריות וסמכות, עלולים להיווצר חיכוכים והתנגשויות שיפגעו ביעילות, בשירות שיקבלו הלקוחות וכן הלאה.
  • תפעול – ואם כבר הזכרנו את עובדיכם, אי אפשר שלא לדבר על שיטות העבודה לפיהן הם עובדים. חשוב לדעת כי איכות הביצועים (הנמדדת בין היתר בהתאם ליעילות), מושפעת באופן ישיר משיטות העבודה המוטמעות בארגון. במסגרת הייעוץ שנעניק לכם, נבחון את שיטות העבודה הקיימות (במידה שישנן כאלו), ואף נוכל ליצור עבורכם שיטות במטרה לייעל את תהליכי העבודה כמו גם אופן וקצב ביצוע המשימות. 
  • מכירות – על מנת למכור אתם לא בהכרח צריכים מוצר או שירות מעולה. נכון, יהיה טוב שיהיו לכם מוצרים טובים. אבל הדברים החשובים שצריך הם: אנשי מכירות מוכשרים, אסטרטגיה שיווקית אפקטיבית, שירות אדיב ובעיקר שיטות מכירה מוכחות ויעילות. כידוע, מכירות הן משהו מדיד, כך שאתם יכולים בכל רגע נתון לדעת את מקומכם (לדוגמא: אם בהשוואה לרבעון הקודם מכרתם יותר או פחות). כך או כך, אנחנו ב-ENOVA נוכל לגבש עבורכם אסטרטגיה להגדלת מכירות, לסייע לכם בתמחור שירותיכם ולפקח על אופן היישום. 

 

תקשורת בגובה העיניים, צוות רגיש ומיומן, ניסיון מקצועי עשיר ושיטת ENOVATION – אלו ועוד הופכים את חברתנו למובילה בתחומה המובילה לעסקים להצלחה. משתוקקים לקבל פרטים נוספים אודות ליווי עסקי לעסקים? השאירו לנו את פרטיכם בעמוד "צור קשר", ונשוב אליכם בהקדם.

 

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

לאילו עסקים מתאים ייעוץ עסקי?

לאילו עסקים מתאים ייעוץ עסקי?

המכירות שלכם "בסדר", אתם חיים בשלום עם השירות שאתם מספקים ללקוחותיכם וההתקדמות לה אתם מייחלים פשוט לא מגיעה? יתכן שליווי עסקי יכול להתאים לכם. ב-ENOVA

הצטרפו למאות לקוחות שבחרו ב- ENOVA
והגדילו את הכנסות העסק שלהם! לפגישת ייעוץ ומיקוד עסקי:

×