ייעוץ עסקי לעסקים: מתי יש לפנות ליועץ מומחה?

ייעוץ עסקי לעסקים: מתי יש לפנות ליועץ מומחה?

מבלי שהיה לכם חלום, יתכן שלא הייתם מקימים עסק. והעסק שדמיינתם בחלומכם? עבד והצליח, מילא אתכם בסיפוק והפך אתכם למקור השראה עבור הסובבים אתכם. כבעלי עסקים, אתם יכולים להעיד כי לעתים ישנו פער בין "חלום העסק" ובין "מציאות העסק". לשמחתכם, הפערים האלו ניתנים לגישור באמצעות ייעוץ עסקי לעסקים.

 

אין עסק של נתקל בקשיים או אתגרים, וגם אין בעלי עסקים שלא שואפים להתייעל, להרוויח ולהצליח יותר. ההבדל הוא שלצד בעלי העסקים שנוקטים גישה אקטיבית ופונים לייעוץ עסקי, ישנם אלו שפשוט מניחים כי "דברים כבר יסתדרו". האמנם? היועץ העסקי יוכל להתוות עבורכם דרך אל המקום בו אתם רוצים להיות, וללוות אתכם אליה יד ביד. אז שנצא לדרך?

 

ייעוץ עסקי לעסקים VS ליווי עסקי – שירותים זהים או שונים?

ייעוץ עסקי וליווי עסקי הם שני שירותים שונים במהותם. הם אמנם חולקים לא מעט במשותף, אך חשוב להבין כי ייעוץ שניתן ללא ליווי, עלול להתגלות בטווח הקצר כחסר תכלית. ועל מה אנחנו מדברים?

  • ייעוץ עסקי – שירות הנשען על מתן ייעוץ בלבד – של היועץ לבעל העסק ("אתה צריך לעשות X", "אני מזהה ש-Y עובד קצת פחות טוב", "תיצמד לשיטות האלו" וכן הלאה). בכדי להמחיש את הרעיון, דמיינו לעצמכם שהייתם רוצים ללמוד אפיה, כאשר הלימודים אליהם הייתם נרשמים לא היו כוללים ליווי והדרכה, אלא רק חלוקת מתכונים ("קחו, תסתדרו"). 
  • ליווי עסקי – ב-Enova אנו לא מסתפקים רק במתן "מתכון מנצח" להתייעלות עסקית, אלא שאנו מתעקשים ללוות אתכם ולפקח על התהליכים המיושמים על ידכם. שלא כמו ייעוץ עסקי לעסקים שלרוב מסתכם במפגש או שניים בני כמה שעות, הליווי הינו תהליך מתמשך הנפרס על פני תקופה. אם נחזור שוב לדוגמא שהצגנו, הרי שהליווי העסקי הוא בעצם ההדרכה איך להכין את המתכונים שקיבלתם ופיקוח על הביצועים. אנו רואים בעצמנו שותפים מלאים לכיבוש מטרתכם – צמיחה עסקית, ומסיבה זו אנו מעורבים ודומיננטיים בכל שלב בתהליך.

"באילו תחומי פעילות יוכל היועץ לתרום לעסקי שלי?"

מי כמוכם יודע כי עסק הוא דבר אחד והמון דברים במקביל. לו היה פאזל, הרי שהעסק היו מורכב מעשרות חלקים שונים. לצד החלקים היושבים היטב במקומם, ישנם אלו שעל מנת למקמם במקום המושלם להם יש צורך בעזרה חיצונית – יועץ עסקי. אנו מציעים שירות ייעוץ עסקי לעסקים בתחומים הבאים:

  • שיווק, מכירות וכספים
  • כוח אדם, שירות ותפעול
  • מערכות מידע
  • פיתוח עסקי ועוד…

יצירת העתיד העסקי אליו אתם שואפים מותנית בנקיטת צעדים בהווה. אנו מזמינים אתכם לעשות את הצעד הראשון: פגישת היכרות ללא התחייבות, במהלכה נכיר, נבין ונלמד אתכם, וגם נשתף אתכם בתהליך העבודה שלנו. למידע נוסף אודות ליווי – ייעוץ עסקי לעסקים ותיאום פגישה, התקשרו כעת – 03-977-6040

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

להיות או לא להיות בעל עסק?

להיות או לא להיות בעל עסק?

לפני שבוע נכנס אלינו בעל עסק עם קונפליקט.  האם להמשיך להיות או לא להיות בעלים של עסק?     כמו בעל העסק הזה, בטח גם

×