5 האתגרים הגדולים ביותר בפני מנהלי עסקים

מה האתגר הגדול ביותר העומד בפניכם?
 
קחו שנייה ותחשבו: הקושי בצירוף לקוחות חדשים? תזרים מזומנים לא מספק? אתגר בניהול עובדים?
מניסיוננו יש 5 אתגרים עיקריים בפני מנהלי עסקים. חלקם אולי יפתיעו אתכם. 
להלן האתגרים העיקריים, כמו שאנחנו רואים אותם: 
 
1. כיבוש וניהול רגשות:
רוב העסקים שאינם מגיעים לבשלות, הם אלה שרצו מאד, אבל קצת יותר מדי. ניסו לייצר צמיחה מהירה, ונוצר סיכון לא מחושב. מבוסס על תקוה גדולה. על יותר מידי השערות, ומעט מידי בסיס מוצק. ההתנהגות מבוססת על פחד. פחד מכישלון, וניסיון לברוח מהר מהמצב הקיים. החוכמה היא אכן לברוח משם, אבל לאט ומדוד. באופן מבוקר.

2. תזרים מזומנים:
זהו הדופק. עוד לפני הנשימה. זהו הדבר החשוב ביותר לקיומה של הפעילות העסקית. הוא צריך להיות מנוהל באופן שוטף ומדויק. עם צפי בעיות מוקדם ככל הניתן, ואף פעם לא להפתיע את הבנק עם בעיה תזרימית. הבנק לא אוהב הפתעות.

3. תמחור:
בניתם תמחיר. אתם יודעים כמה עולה כל דבר, כמה צריך להעמיס וכמה אתם רוצים להרוויח. עכשיו תרפו. התמחיר הוא כלי עזר והוא לא מכתיב לנו כלום, למעט את הנקודה בה עוצרים, בה מתקיים הפסד גולמי. כלומר, יותר זול לא למכור במחיר הזה, מאשר למכור בו. 

4. מכירות ולקוחות:
הוגדר המחיר והוגדר הלקוח. יופי. לשם גם נגיע, אבל רק אם בדרך נמכור לכל מיני לקוחות, כל מיני דברים, בכל מיני מחירים – הכל על מנת ליצר תזרים מזומנים חיובי, שיעזור לנו להמשיך להתקדם אל הנקודה בה נוכל להתחיל להפעיל את האסטרטגיה שלנו. 

5. תכנית עסקית:
במקום תכנית עסקית תחשבו על תכנית עבודה. קבעו לעצמכם מה תעשו מחר בבוקר. אילו פעולות יזומות תבצעו כדי לקדם את העסק שלכם?
התכנית צריכה להיות ראלית, ישימה, ולא תרגום החלומות למילים ומספרים דמיוניים. המספרים הדמיוניים עלולים לפגוע בכם בגלל שהם מובילים לנטילת סיכונים לא מחושבים ופגיעה בעסק. זה הזמן לנקיטת יוזמה!
 

אנחנו יכולים לעזור לכם להתמודד עם אתגרים אלו ואחרים ולהתחיל לצמוח.בואו אלינו ונתחיל לעשות זאת יחד. בפגישה ללא תשלום וללא התחייבות.

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

×