4 עקרונות מפתח עבור פיתוח עסקים להצלחה

4 עקרונות מפתח עבור פיתוח עסקים להצלחה

אין עוד טעם מתוק ומספק יותר מטעם ההצלחה. לשמחתכם, כבעלי עסקים, אתם זוכים לטעום אותו לעתים קרובות: כשלקוח משתף ביקורת מצוינת על המוצר שלכם, כשהמנהלים שלכם סוגרים עסקאות וכשבסיכום סוף השנה אתם מגלים שהרווחים התעלו על ציפיותיכם. 

פעמים רבות, ההצלחה מושגת הודות לתהליך ליווי מקצועי שעשו בעלי עסקים עם יועצים חיצוניים. להצלחה אין קיצורי דרך, אך ישנם עקרונות שהיצמדות אליהם עשויה להוביל אליה. פיתוח עסקים להצלחה עם ENOVA – במה אנחנו מאמינים, מה נדרש מכם ומה מייחד את השירות שלנו?

 

1.הגדירו בפניכם ובפנינו מהי הצלחה בשבילכם

אנחנו לא יכולים לדבר על פיתוח עסקים להצלחה, מבלי להתעכב על הפרשנות האישית שלכם ל"הצלחה". כבעלי עסק, הרי שיש לכם מטרות ספציפיות שתרצו לכבוש, כאשר כבישת המטרה = ההצלחה. המטרות יכולות להיות פיתוח מנהלים, שיפור והתייעלות בתחום השירות, ניהול תקציב עסקי ותזרים איכותי יותר או יצירת קמפיין שיווקי שיוביל לתוצאה רצויה. כל נתיב צמיחה שראוי וחשוב מספיק עבורכם, ראוי וחשוב לנו ועליו נעבוד אתכם. 

2.מטרה? יש! ודרך פעולה? חייבת להיות! 

אנחנו לא יודעים מה אתכם, אך אנחנו לא מכירים אלוף אולימפי שהגיע להישג המרשים ללא תוכנית אימונים מתוכננת לפרטים. אז אולי אין לכם יעד להשיג מדליה באולימפיאדת פריז 2024, אך יש לכם המון (!) יעדים בשירות, מכירות, שיווק, גיוס עובדים והרשימה עוד ארוכה. כיבוש היעדים שלכם – הקטנים והגדולים, מותנה בהכרח באסטרטגיה מחושבת ומתוכננת. למקרה שתהיתם, גיבושה של תוכנית הפעולה – באחריותנו המלאה. 

3.זהו סוד הקסם של פיתוח עסקים להצלחה 

בשונה מאחרים שלא ממהרים לחשוף את סודותיהם, אנחנו בוחרים לשתף את סוד הקסם להצלחה עם כי מי שחפץ בו. מוכנים? אז מסתבר כי ליווי עסקי אינו בהכרח build in בתהליכי ייעוץ, כאשר ישנם יועצים שעבודתם מתחילה ונגמרת במתן ייעוץ "יבש" בלבד. אין ספק כי הייעוץ משמעותי והכרחי (!), אך מבלי שהוא משודך לליווי עסקי צמוד יעילותו מוטלת בספק. אנחנו ב-ENOVA נלווה, נפקח, נדייק ונכוון – עד שנחגוג אתכם את הצלחותיכם!

4.מלווים אתכם להצלחה על בסיס השילוש הקדוש הבא

ישנן המון (!) דרכים להוביל עסקים להצלחה, ואת זה אתם ככל הנראה יודעים טוב יותר מאיתנו. עם זאת, אנחנו ב-ENOVA מאמינים כי ישנו שילוש קדוש שיעילותו מוכחת וממשיכה להוכיח עצמה בכל פעם מחדש:

  • תכנון – תכנון יסודי, מעמיק וקפדני של המהלכים עליהם רוצים לעבוד
  • יישום – תרגום כל הפעולות המומלצות לעשייה אקטיבית בשטח 
  • בקרה – פיקוח מקצועי על כל המתרחש במטרה להעריך את קצב ואופי ההתקדמות

כעת, כשאתם יודעים מהם העקרונות המנחים אותנו עם פיתוח עסקים להצלחה, כל שנותר לכם הוא לחבור אלינו. לפרטים נוספים אודות שיטת ENOVATION או תיאום פגישה אישית איתנו, התקשרו כעת ונשמח להכיר – 03-977-6040

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

להיות או לא להיות בעל עסק?

להיות או לא להיות בעל עסק?

לפני שבוע נכנס אלינו בעל עסק עם קונפליקט.  האם להמשיך להיות או לא להיות בעלים של עסק?     כמו בעל העסק הזה, בטח גם

×