תכנון אסטרטגיה שיווקית לעסק שלכם

עם חברת הליווי העסקי ENOVA תוכלו לתכנן ולבנות אסטרטגיה שיווקית המותאמת ספציפית למאפייני וצרכי העסק שלכם, אשר תיושם בפועל בעזרתנו. התוכנית השיווקית שניצור תוביל לקידום ופרסום העסק, לשיפור תדמיתו, ולהגדלת מעגל לקוחותיו, נתח מכירותיו ורווחיותו.

 

החשיבות של בניית תוכנית שיווקית

 

בתקופה בה אנו חיים שיווק ופרסום מהווים מרכיב מהותי בהצלחתם של עסקים, ולכן גם גובים נתח בלתי מבוטל מההוצאות. ואולם, לא אחת בתי עסק מוציאים הרבה מאוד כספים על שיווקם ופרסומם באופן לא מאורגן ויעיל, וללא מחשבה מקדימה. במקרה הטוב גישה זו אינה יעילה ובמקרה הרע אף עלולה להזיק לתדמית העסק ולהצלחתו. לכן, לפני שאתם רצים לבזבז הון עתק על מסעות פרסום, כדאי שתתכננו ביחד עימנו תוכנית שיווקית נכונה המותאמת לצרכים הספציפיים של חברתכם, אשר מותירה מעט מקום למקריות או למזל. התוכנית עשויה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף ותלמד אתכם להשתמש נכון באמצעי השיווק והפרסום הקיימים והנכונים לאופי ומבנה החברה, למוצרים ולשירותים שלכם.

 

בניית אסטרטגיה שיווקית

 

עימנו תזכו לבנות אסטרטגיה שיווקית מקיפה ומדויקת המתחשבת בכול מאפייני העסק ומותאמת במיוחד עבורו. זוהי תוכנית מובנית שכוללת בניית קונספט ואסטרטגיה, פריסת תקציבי פרסום ומדיה, תכנון המשפך השיווקי ניהולו ושיפורו באופן מתמיד. תוכנית שיווקית שבה כול שלב, כלי ואמצעי שיווק הינו תוצר של השלב הקודם, כאשר היא לוקחת בחשבון את קהל היעד והשווקים שאליהם רוצים להגיע, איתור קהלי יעד חדשים, איתור מנועי צמיחה חדשים וניהול תקשורת שיווקית. הוצאתה לפועל של התוכנית השיווקית נעזרת במדיות דיגיטאליות וחברתיות עכשוויות כמו גם אמצעי הפרסום המסורתיים, ומנוהלת בהתאם לתקציב וזמנים שהוגדרו מראש.

 

לבניית תוכנית שיווקית

מעוניינים בתוכנית שיווקית יעילה המותאמת במדויק עבור מאפייני וצרכי העסק? אם כן, השאירו את פרטיכם באתר ואנו נשוב אליכם בהקדם, או צרו קשר עם ENOVA בטלפון 09-9508808.

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

יציאה ממשבר עסקי

איך יוצאים ממשבר עסקי?

לא משנה איזה עסק יש לכם וגם אם הוא מצליח עכשיו אולי יותר ממה שחשבתם שהוא יצליח בטווח הזמן הזה, אתם צריכים להיות מוכנים לכל

פוסט קורונה

יש שתי דרכים לפחות לפרש את הכותרת הזו – שזו פוסט שמדבר על הקורונה, או שאנחנו אחרי הקורונה, והרי אפילו הכותב עצמו אינו יכול לדעת

×