פיתוח עסקים לצמיחה והצלחה

כבר שנים אתם עושים את אותו הדבר בעסק. מוכרים לאותו קהל צרכנים. פועלים באותו אזור גיאוגרפי. עובדים עם אותן מערכות מחשבים. משווקים את אותם המוצרים. נכון, מידי פעם מוסיפים דבר אחד או שניים, אבל בגדול – נשארים אנחנו. נשארים באזור הנוחות שלנו. אבל לפעמים חולמים על יותר. על גיוון. על שינוי. על צמיחה עסקית. אם כך – כדאי לכם להכיר את חברת ENOVA  ליווי עסקי בעלת ניסיון של מעל 15 שנה בפיתוח עסקים לצמיחה והצלחה.

 

פיתוח עסקי שחושב מעבר

אפשר לשקוד על השמרים, להגיד "טוב לי איפה שאני ולא רוצה או צריך יותר". וזה בסדר – אם זה מתאים לכם. אבל אפשר גם לרצות יותר – לרצות לגדול ולצמוח, להגדיל את מחזור המכירות ולהרוויח יותר. בשביל זה צריך ראייה מעמיקה ורחבה של המצב הקיים ביחס לאפשרויות שבחוץ. צריך פיתוח עסקי אצל מומחים, שיודעים לנתח נכון את השוק, לראות קדימה, לחשוב מעבר ולעשות מעל. פיתוח עסקים מוצלח לוקח בחשבון את כל המאפיינים הקיימים בעסק ואת כל אלו שעוד אפשר להגיע אליהם. במסגרתו יבחנו קהלי היעד שפונים אליהם, סוגי השירותים או המוצרים שהחברה מציעה ללקוחותיה, האיזור הגיאוגרפי בו פועלים.

 

להגיע לעוד לקוחות, להרוויח יותר

סוד הקסם של צמיחה עסקית, טמון בלהגדיר את המצב הנוכחי בעסק, להגדיר גם "מה לא", להתמקד ולבחון את ההזדמנויות בשוק. צריך מומחים בפיתוח וחדירה לשווקים חדשים, זיהוי קהלי יעד חדשים ובניית אסטרטגיות שיווק חדשות. קהלי יעד חדשים ושווקים חדשים ייצרו יותר לקוחות, הגדלת מחזור המכירות והגדלת הרווחים. הפיתוח העסקי חייב לתת התייחסות למוצר / שירות שלכם והתאמתו לקהלים נוספים או מיקומים גיאוגרפיים נוספים. חייב להתייחס לניסיון המקצועי שלכם ושאיפותיכם העתידיות. פיתוח עיסקי יכול למקד אתכם ולהתוות את הדרך קדימה לכיוון שונה או נוסף.

 

שירותי פיתוח לעסקים קיימים

להזמנת שירותי פיתוח עסקי לעסקים קיימים וצמיחה עסקית, המתמחים בפיתוח שווקים חדשים, זיהוי קהלי יעד חדשים ובניית אסטרטגיות שיווק חדשות, לקביעת פגישה ולקבלת מידע מקצועי נוסף, השאירו את פרטיכם באתר ואנו נשוב עליכם במהרה. לחילופין, צרו קשר עם חברת ENOVA בטלפון 09-9508808.

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

להיות או לא להיות בעל עסק?

להיות או לא להיות בעל עסק?

לפני שבוע נכנס אלינו בעל עסק עם קונפליקט.  האם להמשיך להיות או לא להיות בעלים של עסק?     כמו בעל העסק הזה, בטח גם

×