ניהול תקציב עסקי – ניהול אופטימלי נכון!

בכל עסק ובכל חברה, בכל גודל ובכל מחזור פעילות, יש כמה אבני יסוד שחייבים לבצע על מנת לנהל את הפעילות העסקית ולתכנן קדימה. אחד מהדברים החשובים האלה הוא ניהול תקציב עסקי. אנחנו בחברת הליווי העסקי  ENOVA בעלי ניסיון רב בבניית וניהול תקציב עסקי לעסקים בכל הגדלים, ונדע יחד אתכם לבנות את התקציב האופטימלי עבור העסק שלכם.

למה בעצם צריך תקציב עסקי?

נכון, יש מנהל חשבונות ויש רואה חשבון, וכל אחד מהם חשוב ונחוץ, אבל האם אנחנו באמת מצליחים להבין מתוך הנתונים מה באמת קורה בשטח? מה ההוצאות וההכנסות האמיתיות של העסק שלנו והחלוקה ביניהן? מהו באמת התקציב העסקי האופטימלי עבור העסק שלנו, עבור משק הבית שלנו? כדי להיות בבקרה, לתכנן קדימה את הפעילות של העסק ולבסס את הצמיחה והגדילה על נתונים ריאליים, חייבים להכין תקציב עסקי. לא די בלקרוא את הנתונים הפיננסים… צריך גם להבין אותם, לבחון אותם ולפיהם לתכנן ולנהל תקציב עסקי.

אז מה הוא ניהול תקציב עסקי?

ניתן לומר שתקציב עסקי דומה לדו"חות חשבונאיים כמו דו"ח רווח והפסד, אבל הוא כולל בתוכו הוצאות שלא תמיד מייחסים אליהם חשיבות בדו"חות הפיננסים, אבל הם מהותיים עבורנו ביומיום ובראיית התקציב הכולל. כמו למשל – החזר הלוואות של העסק או המשכורת שצריך להכניס הביתה כל חודש. את כל הנתונים הללו ונוספים אנחנו מכניסים לתוך ניהול תקציב עסקי. תקציב עסקי עבור עסקים בכל הגדלים צריך לכלול את נקודת האיזון הפיננסית של הפעילות וגם את נקודת הרווח. חשוב כמובן לבחון ולעשות בקרה שוטפת על תוצאות הפעילות ועל התאמתן לתקציב החזוי שבנינו.

בנייה וניהול תקציב עסקי

להזמנת ניהול תקציב עסקי לעסקים בכל הגדלים, לקביעת פגישה ולקבלת מידע מקצועי נוסף, השאירו את פרטיכם באתר ואנו נשוב עליכם במהרה. לחילופין, צרו קשר עם חברת ENOVA בטלפון 09-9508808.

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

לאילו עסקים מתאים ייעוץ עסקי?

לאילו עסקים מתאים ייעוץ עסקי?

המכירות שלכם "בסדר", אתם חיים בשלום עם השירות שאתם מספקים ללקוחותיכם וההתקדמות לה אתם מייחלים פשוט לא מגיעה? יתכן שליווי עסקי יכול להתאים לכם. ב-ENOVA

ליווי עסקי לעסקים – מתי הוא MUST?

ליווי עסקי לעסקים – מתי הוא MUST?

ביום-יום שלכם אתם בעיקר עסוקים במה שדחוף, בשביעות רצון של הלקוחות, במענה לעובדים. לרוב, מעט זמן מושקע בניהול הפירמה קדימה, לצמיחה. וגם כאשר אתם כן

הצטרפו למאות לקוחות שבחרו ב- ENOVA
והגדילו את הכנסות העסק שלהם! לפגישת ייעוץ ומיקוד עסקי:

×