התייעלות עסקית והליך הבראת חברות

משבר פיננסי וקשיים בהתנהלות חברות הינם מצבים מורכבים הדורשים התייחסות וטיפול מיידי על ידי גורם מקצועי מנוסה ואמין. את הפתרון מביאה חברת ENOVA הפועלת במשק כבר חמש עשרה שנים וידועה בהישגיה המרשימים וביכולתה לספק תוכנית הבראת חברות והתייעלות עסקית עם תוצאות מוכחות בשטח.

משבר המוביל לקריסה

קשיים מהותיים שאינם מטופלים בזמן בקרב חברות וארגונים עלולים בהחלט להוביל לקריסת העסק וסגירתו. הסיבות לקשיים אלו הינן רבות ושונות, ודרושות זיהוי מדויק של החוליות החלשות הגורמות למצב. כך למשל, קושי של חברה יכול לנבוע מניהול כושל של מהלכים עסקיים, ניהול לא נכון של תזרים מזומנים, בעיות בגביה, שיווק כושל או תדמית שלילית של העסק.

 

הליך הבראה של חברות

הבראת חברות והתייעלות עסקית שאנו מספקים מבוססות על הליך עומק קפדני ומקצועי המבוצע על ידי צוות מומחים, אשר מספק מענה מדויק ונכון לצרכים הספציפיים של כול בית עסק. זהו תהליך המערב באופן פעיל את בעלי ומנהלי העסק ועובדיו, וכולל גם סיוע בתקשורת עם גורמים חיצוניים כדוגמת ספקים או בנקים. במהלכו נבחנים ומנותחים מצבו של העסק ומסופקות תוכניות לשינוי ושיפור מצבו באופן מעשי ויעיל. התוכניות כוללות את כול היבטי ההבראה החל משינוי מסגרות אשראי ויעול תקציב חודשי, ועד להגדרה מחודשת של יעדי התפתחות וצמיחה עסקית ועמידה בהם, באמצעות מערכת ניהול ובקרה.

 שירותי הבראת חברות

לשירותי הבראת חברות והתייעלות עסקית שמוכיחות את עצמן, לקביעת פגישה ולקבלת מידע נוסף, השאירו את פרטיכם באתר ופנייתכם תיענה במהירות. לחילופין, צרו קשר עם ENOVA בטלפון 09-9508808

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

להיות או לא להיות בעל עסק?

להיות או לא להיות בעל עסק?

לפני שבוע נכנס אלינו בעל עסק עם קונפליקט.  האם להמשיך להיות או לא להיות בעלים של עסק?     כמו בעל העסק הזה, בטח גם

×