בחירה נכונה של יועץ כלכלי עסקי

העסק שלכם נקלע לקשיים ואינו מצליח לצאת מהם? עליתם על גל של הצלחה אך אינכם יודעים כיצד לשפרו ולהרחיבו? מחפשים יועץ כלכלי עסקי מקצועי ומומלץ שבאמת יסייע בקידום ומינוף העסק? אם כן, כדאי שתכירו את החברה המובילה ENOVA. אנו חברת יועצים עסקיים הפועלת כבר מעל לעשור, שהינה מוכרת ומוערכת בשוק ועובדת עם חברות בכל קנה מידה: החל מחברות ועסקים קטנים ועד החברות הגדולות במשק, כדוגמאת חברות הביטוח שומרה וכלל ביטוח, חברת התקשורת YES ומוצרי התינוקות מטרנה.

 

צוות מוביל של יועצים עסקיים

חברתנו מעסיקה צוות מוביל, מיומן ומסור של יועצים עסקיים ומלווים עסקיים הפועלים בעזרת המודל הייחודי שלנו, אשר מזהה את החוליות החלשות של העסק ופועל ביחד עמכם לשיפורן. בנוסף, יועץ לעסקים או מלווה עסקי של חברתנו יעניק לכם שירות אישי ושוטף על בסיס יומיומי, מתוך ראיית האינטרסים של בית העסק וביצוע משימות שונות הנדרשות לשם קידומו והצלחתו. ההגעה ליעדים אלו טמונה בבחירה קפדנית של יועצים בעלי הכשרה וניסיון כאנשי ניהול, פיתוח עסקי ושיווק. יתרה מכך, כול יועץ עסקי של חברתנו מוקף באנשי מקצועי מיומנים בתחומים שונים, לרבות כלכלנים, אנשי ביטוח, רואי חשבון, אנשי קריאייטיב ומדיה,  בוני ומקדמי אתרים ומומחים למדיות חברתיות.

 

למי מיועדים שירותי הייעוץ

שירותי יועץ עיסקי של חברתנו מיועדים למגוון צרכים וקהלי יעד, עליהם נמנים בין היתר:

  • מנהלי בתי עסק בכול קנה מידה, המודעים לצורך של חברתם בשינוי מהותי אשר יאפשר את הצלחת הארגון. זאת, בין אם הם מבינים או אינם מכירים בנקודות הנדרשות לשינוי ולשיפור בעסק שלהם.
  • לבעלי חברות שהעסק שלהם נמצא בתנופה ומעוניינים לשפר, לשנות ולהרחיב את פעילותם.
  • לחברות וארגונים שנקלעו למצוקה וקשיים עסקיים ונדרשים בסיוע על מנת לצאת מהם ולעלות על המסלול להצלחה.

 

שירותי יועץ עסקי

להזמנת שירותי יועץ עסקי מומלץ המחזיק בכול הניסיון, הידע והכלים ליצירת שינוי שתורם להצלחת העסק, לקביעת פגישה ולקבלת מידע מקצועי נוסף, השאירו את פרטיכם באתר ואנו נשוב עליכם במהרה. לחילופין, צרו קשר עם חברת ENOVA בטלפון 09-9508808.

המאמרים שהכי אהבתם באתר שלנו

להיות או לא להיות בעל עסק?

להיות או לא להיות בעל עסק?

לפני שבוע נכנס אלינו בעל עסק עם קונפליקט.  האם להמשיך להיות או לא להיות בעלים של עסק?     כמו בעל העסק הזה, בטח גם

×